REFRIG HZLF57982 NRS9EVX GOR
REFRIG HZLF57982 NRS9EVX GOR
REFRIG HZLF57982 NRS9EVX GOR
REFRIG HZLF57982 NRS9EVX GOR
REFRIG HZLF57982 NRS9EVX GOR
REFRIG HZLF57982 NRS9EVX GOR
REFRIG HZLF57982 NRS9EVX GOR
REFRIG HZLF57982 NRS9EVX GOR
REFRIG HZLF57982 NRS9EVX GOR
REFRIG HZLF57982 NRS9EVX GOR
REFRIG HZLF57982 NRS9EVX GOR
REFRIG HZLF57982 NRS9EVX GOR
REFRIG HZLF57982 NRS9EVX GOR
REFRIG HZLF57982 NRS9EVX GOR
REFRIG HZLF57982 NRS9EVX GOR
REFRIG HZLF57982 NRS9EVX GOR
REFRIG HZLF57982 NRS9EVX GOR
REFRIG HZLF57982 NRS9EVX GOR
REFRIG HZLF57982 NRS9EVX GOR
REFRIG HZLF57982 NRS9EVX GOR
REFRIG HZLF57982 NRS9EVX GOR
REFRIG HZLF57982 NRS9EVX GOR
G800 Brīvi stāvošs divdurvju ledusskapis, 179.3 x 91 x 68.7 cm, Pelēka
NRS9EVX
Cooling_New energy badge_E_left
Produkta datu lapa
Side-by-side · NRS9EVX
  • Funkcijas
  • Tehniska informācija
  • Lietošanas pamācība
  • Saistītas preces
Funkcijas
XtraSpace
Praktiski un ietilpīgi
SensoTech-icon
SensoTech
Pudeļu turētājs-icon
Pudeļu turētājs
NoFrost Plus-icon
NoFrost Plus
MultiFlow 360°-icon
MultiFlow 360°
Invertora kompresors-icon
Invertora kompresors
KitchenFit-icon
KitchenFit
Brīvdienu režīms-icon
Brīvdienu režīms
"CrispZone" Svaiguma zona
LedLight-icon
LedLight
FastFreeze-icon
FastFreeze
Svaiguma zona
Svaiguma zona "FreshZone"
E energoefektivitātes klase-icon
E energoefektivitātes klase
Uzlabota kontrole no LED displeja
Īstā vieta dzērienu pudelēm un bundžiņām
Vairs nekādas nogurdinošas atkausēšanas
Ideāls mikroklimats visos plauktos
Noturīgs, kluss un izturīgs
Gluds un izsmalcināts izskats
Enerģijas taupīšanas režīms
Gluži kā no dārza
Labi izkārtota un efektīva
Ātra sasaldēšana
Svaigs kā no dabas
Ietaupa jūsu naudu
Tehniska informācija
Pamatinformācija
Uzbūves veids
Brīvi stāvošs
Enerģijas patēriņa klase
E
Trokšņa klase
D
Ierīces krāsa
Pelēks
Durvju krāsa
Pelēks
Durvju skaits
2
Pamatnes veids
4 riteņi/2 regulējamas kājas priekšā
Zvaigžņu skaits
Svaiga pārtika
4 zvaigžņu
2-zvaigžņu sadaļa
Klimata klase
Klimata klase: SN
Klimata klase: N
Klimata klase: ST
Klimata klase: T
Efektivitāte
Kopējais tilpums
562 l
Dzesēšanas nodalījuma ietilpība
371 l
Saldētavas nodalījuma ietilpība
185 l
2 zvaigžņu nodalījuma tilpums uz saldētavas durvīm
6 l
Saldēšanas jauda 24 stundu laikā
12 kg
Drošais laiks pēc strāvas padeves beigām
6 h
Aprēķinātais enerģijas patēriņš gadā
323.11 kWh
Vadība
Displejs
LED displejs
Kontroles veids
Elektroniskā vadība durvīs
Elektroniskā vadība SensoTech
Jā
Atvērto durvju indikators
Skaņas signāls, atverot durvis
Temperatūras regulēšana
Jā
Atkausēšana
Automātiski
Saldēšanas nodalījuma atkausēšanas režīms
Automātisks
Ekstras
FastFreeze slēdzis
NoFrost
NoFrost Plus
Gaisa kustība
Multiflow
EcoMode
Ledusskapja aprīkojums
Ūdens dispensers
Plaukts pudelēm
Pudeles turētājs
Durvju plauktu tvertnes
5 durvju plaukti
Ledusskapja nodalījuma apgaismojums
Gaismas diodes pie griestiem
Ledus veidotājs
Automātiskā ledus veidne
Ledus kubi
Sasmalcināts ledus
Stikla plaukti
5 gab
Olu paliktņi
1
Saldētavas aprīkojums
Durvju plaukti saldētavas nodalījumā
3 gab
Saldētavas vieta
2 atvilktnes
Izgaismota saldētavas nodalījuma iekšpuse
LED
Stikla plaukti
5 gab
Tehniskie dati
Trokšņa līmenis (maks.)
42 dB(A)
Kompresoru skaits
1 invertora kompresors
Ūdens pieslēgums
Ūdens tvertne
Aukstumaģents
R600A
Neatkarīgu dzesēšanas sistēmu skaits
1
Produkta platums
910 mm
Produkta augstums
1793 mm
Produkta dziļums
687 mm
Bruto svars
127 kg
Neto svars
116 kg
Iepakotās preces platums
982 mm
Iepakotā produkta augstums
1877 mm
Iepakotā produkta dziļums
780 mm
Pieslēguma spriegums
220-240 V
Frekvence
50 Hz
Pieslēgtā jauda
252 W