OVEN BG-6A29C4E6D BO6635E01B GOR
Cepeškrāsns ar ventilatoru, 60 x 60 cm
BO6635E01B
Cooking_Old energy badge_A0P_left
Produkta datu lapa
Elektriskā cepeškrāsns · BO6635E01B
  • Funkcijas
  • Tehniska informācija
  • Lietošanas pamācība
  • Saistītas preces
Funkcijas
EnamelClean
Easy cleaning with a simple wipe
InteriorLight-icon
InteriorLight
PushPull knobs-icon
PushPull knobs
Removable glass door-icon
Removable glass door
SevenFunctions-icon
SevenFunctions
clear view
Have a clear view of the food while baking without opening the door and losing the heat and energy.
Easily available knobs
Easy access, easy cleaning
Optimally baked dishes
Tehniska informācija
Vispārīga informācija
Produktu grupa
Elektriskā cepeškrāsns
Krāsns tips
Ventilācija ar ventilatoru
Enerģijas patēriņa klase
A
Krāsa
Melns
TouchFree Inox
Nē
Krāsns iekšējais materiāls
Krāsns iekšpuse no emaljas
Durvju aizvēršana
Klasiskas durvju eņģes
Fireplace form
Jā
Efektivitāte
Cepeškrāsns tilpums
61 l
Maksimālā cepeškrāsns temperatūra
250 °C
Lielākās pannas laukums
1360 cm²
Vadība
Pulkstenis
Elektronisks taimers
Pogu forma
Neizgaismota spiedpoga
Sildīšanas režīmi
Uzsildīšanas režīmi
Cepeškrāsns gaisma
Uzsildīšanas režīmi
Augšējs sildelements
Konvencionāla ventilācija
Sildīšana ar ventilatoru
Grill
Apakšējais sildelements
Augšējais un apakšējais sildelements
Ekstras
Cepeškrāsns apgaismojums
Aizmugurē
Lekšējās durvis pilnībā no stikla
Jā, noņemams
Nolaižams augšējs sildelements
Nē
Vienlaicīga cepšana vairākos līmeņos
Jā
Aprīkojums
Vadīklas
1 stieples vadotne
Cepešpannas
1 sekla emaljēta cepešpanna
Cepeškrāsns režģis
1 gab
Gaļas gatavības sensors
Drošības sistēmas
Durtiņu ārējā temperatūra
CompactDoor
Durvju drošības slēdzis
Dinamiskā krāsns dzesēšana
DCS - Dynamic Cooling System
Tehniskie dati
Enerģijas patēriņš (ar ventilatoru)
0.74 kWh
Pieslēgtā jauda
2.9 kW
Produkta platums
595 mm
Produkta augstums
595 mm
Produkta dziļums
530 mm
Nišas platums uzstādīšanai min.
560 mm
Nišas izmērs uzstādīšanai min.
600 mm
Nišas izmēra dziļums uzstādīšanai min.
580 mm
Iepakotās preces platums
650 mm
Iepakotā produkta augstums
665 mm
Iepakotā produkta dziļums
580 mm