  • T800ORAB
TOASTER T800ORAB GOR
TOASTER T800ORAB GOR
TOASTER T800ORAB GOR
TOASTER T800ORAB GOR
TOASTER T800ORAB GOR
TOASTER T800ORAB GOR
TOASTER T800ORAB GOR
TOASTER T800ORAB GOR
TOASTER T800ORAB GOR
TOASTER T800ORAB GOR
TOASTER T800ORAB GOR
TOASTER T800ORAB GOR
T800ORAB
Apmierina Jūsu vēlmes - Jūs būsiet pārsteigts Vieda darbība - Ideāls grauzdējums
Tosteris · T800ORAB
  • Funkcijas
  • Tehniska informācija
  • Lietošanas pamācība
  • Saistītas preces
Funkcijas
Apmierina Jūsu vēlmes
Jūs būsiet pārsteigts
Vieda darbība-icon
Vieda darbība
Ideāls grauzdējums
Tehniska informācija
Vispārīga informācija
Produktu grupa
Tosteris
Korpuss
Plastmasa un metāls
Efektivitāte
Heater power
800 W
Spraugu izmērs
Liela
Sildīšanas līmeņu skaits
6
Vadība
Ieslēgšanas slēdzis
Ieslēdziet, nospiežot pogu
Darbības indikators
Balts darbības indikators
Izlekšanas poga
Jā
Ekstras
Automātiska izslēgšanās
Jā
Apkures funkcija
Ātrās atkausēšanas funkcija
Automātiska izlekšana
Jaudīga izlekšana
Divpusēja sildīšana
Maizes atkārtota uzsildīšana
Garozas/brūnināšanas regulēšana
Izgaismotas pogas labākam skatam un ērtai kontrolei
Drošības sistēmas
Aukstas sienas - drošas un bez apdegumiem
Piederumi
Drupaču paplāte
Izņemšana
Strāvas vadu nodalījums
Atsevišķs nodalījums garantē ērtu uzglabāšanu
Kājas stabilitātei
Gumijas kājas stabilitātei
Tehniskie dati
Elektrības vada garums
800 mm
Produkta platums
300 mm
Produkta augstums
200 mm
Produkta dziļums
170 mm
Iepakotās preces platums
342 mm
Iepakotā produkta augstums
240 mm
Iepakotā produkta dziļums
210 mm